Działalność PRT S.A. obejmuje obszar całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w różnorodnych technologiach związanych z budową sieci transmisyjnych i abonenckich. Wykonujemy sieci miedziane i światłowodowe, również w zakresie mikrokanalizacji. W części implementacyjnej kadra techniczna i inżynierska posiada wiedzę i doświadczenie pozwalające na wykorzystanie wielu rodzajów technologii, między innymi IP DSLAM, SDH, DWDM, xDSL.


W ramach naszych serwisów zapewniamy realizację pełnego procesu formalno-prawnego związanego z realizowaną inwestycją wraz z przygotowaniem projektów technicznych, wykonanie prac związanych z fizyczną budową sieci, jak również z jej częścią logiczną, począwszy od implementacji urządzeń aktywnych, po ich konfigurację i integrację z istniejącymi elementami sieci.


Wieloletnia współpraca z operatorami: TPSA, NETIA, CENTERTEL, POLKOMTEL, PTC, DIALOG, CROWLEY oraz dostawcami: ALCATEL-LUCENT, NOKIA, SIEMENS NETWORK sprawiła, że staliśmy się niekwestionowanym liderem na rynku wysoko wyspecjalizowanych usług telekomunikacyjnych.


Dzięki pełnemu zaangażowaniu się naszych pracowników w rozwój firmy oraz licznym szkoleniom, w których uczestniczymy, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawia przed nami Klient. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz dobrą, potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem jakość i terminowość usług.


W przypadku zainteresowania naszą ofertą uprzejmie prosimy o kontakt. Udzielimy Państwu wszelkich informacji i uzgodnimy termin naszego ewentualnego spotkania, celem lepszego poznania się i pełniejszego przedstawienia naszej firmy.


Oferujemy:Galeria

Skontaktuj się z nami!

Gdzie jesteśmy?Kliknij, żeby zadzwonić 601-980-888