Co oferujemy?
Powierzchnie biurowe z własnym, dużym parkingiem, na ogrodzonym i strzeżonym terenie, 5 minut od centrum Gdańska? To możliwe! Zapoznaj się z naszą ofertą!

więcej »Chciałbyś zarejestrować firmę pod dobrym adresem? Potrzebujesz biura, aby okazjonalnie spotkać się z klientem? Szukasz elastycznego podejścia do wynajmu powierzchni biurowych? Oto rozwiązaniem idealne dla Ciebie!

więcej »Poszukujesz powierzchni magazynowych, warsztatowych, kontenerów? Chciałbyś pozostawić samochód na strzeżonym parkingu, np. na czas pobytu na wakacjach? Nie przeocz naszych propozycji!

więcej »

Gdzie jesteśmy? ul. Mostowa 1, Gdańsk


Nieruchomość położona jest w zabytkowej okolicy, tuż przy Bastionie św. Gertrudy. W niewielkiej odległości znajduje się ścisłe centrum Gdańska. Do ulicy Długiej można dojść spacerkiem w 10 minut.

Nasz biurowiec jest niezwykle dogodnym miejscem do prowadzenia biznesu. W pobliżu znajdują się najważniejsze instytucje administracyjne, biznesowe, a także kulturalne. W odległości zaledwie 5 minut pieszo położone są: Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku, Urząd Pocztowy nr 10, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Pomorski Urząd Wojewódzki. Nieopodal znajduje się również Urząd Miejski w Gdańsku.


Przystanek autobusowy (linia nr 123) znajduje się w odległości 3 minut pieszo od ul. Mostowej 1.


Nasza nieruchomość usytuowana jest bardzo blisko trasy wylotowej w kierunku Warszawy.


ul. Mostowa 1 Zobacz na mapie

Ważne adresy w pobliżu:

1 Urząd Pocztowy nr 10 Zobacz na mapie
1 Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Zobacz na mapie
1 Pomorski Urząd Wojewódzki Zobacz na mapie
2 Pierwszy Urząd Skarbowy Zobacz na mapie
3 Urząd Miejski Zobacz na mapie
4 Stare Miasto Zobacz na mapie
5 PKP Gdańsk Główny Zobacz na mapie
6 Autobus linia nr 123 Zobacz na mapie
7 Trasa na Warszawę Zobacz na mapie